کلینیک تخصصی دندانپزشکی آوا (دکتر فلاح)درباره‌ی ما

کلینیک تخصصی دندانپزشکی آوا (دکتر فلاح) در سال ١٣٩٢ راه اندازی شد. این مرکز با بهره گیری از دندانپزشکان مجرب و متخصص در کلیه زمینه های دندانپزشکی و اصلاح طرح لبخند همواره سعی در ارائه بهترین خدمات در کلینیک ویژه دندانپزشکی داشته است. .

بدیهی است برای رسیدن به این مهم، استفاده از پرسنل دلسوز دقیق و همچنین بکارگیری دستگاهها و تکنولوژی روز دنیا را در اولویت خود قرار داده تا بتواند رضایتمندی هر چه بیشتر بیماران را فراهم کند. .

بیشتر بخوانید


 

خدمات ما

می توانید از مشاوره رایگان برای روند درمان خود مطلع شوید. با قیمت مناسب تری امور مربوط به درمان دندان و زیبایی آن را انجام دهید. نیازی به جستجوی فراوان برای یافتن پزشک متخصص نخواهید داشت. تمامی خدمات مربوط به زیبایی دندان و درمان آن انجام می پذیرد. از برترین تجهیزات روز دنیا در کلینیک استفاده می گردد.


برای آشنایی بیشتر با متخصصین کلینیک تخصصی دندانپزشکی آوا اینجا کلیک کنید

این مرکز با بهره گیری از دندانپزشکان مجرب و متخصص در کلیه زمینه های دندانپزشکی و اصلاح طرح لبخند همواره سعی در ارائه بهترین خدمات در کلینیک ویژه دندانپزشکی داشته است. بدیهی است برای رسیدن به این مهم، استفاده از پرسنل دلسوز دقیق و همچنین بکارگیری دستگاهها و تکنولوژی روز دنیا را در اولویت خود قرار داده تا بتواند رضایتمندی هر چه بیشتر بیماران را فراهم کند.


برای آشنایی بیشتر با متخصصین کلینیک تخصصی دندانپزشکی آوا اینجا کلیک کنید

 

میخواهید با کلینیک ما ارتباط برقرار کنید؟

اولین وقت مشاوره خود را بگیرید !


تماس با ما